2026. jún. 27.

Forró és unalmas szombat

 Az mindig jó, amikor nem úgy indul a nap, hogy menni kell dolgozni. Általában az ilyen napokon azt gondolom, bármi jöhet, az csak jó lehet. De azért persze számítok arra, hogy valami történik is. 

Ma a valami történik dolog kimaradt, nem voltunk sehol, épp csak teregetni merészkedtem ki az udvarra. Volt kora délután a teraszon lévő hőmérőn 44 fok is, ami azért júniusban igazán nem semmi. 

Na nem baj, így is jó volt ez, ahogy volt. Minden rendben, és ez a lényeg. 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése